K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.
Lifestyle 1. republiky Oslavy konce Velké války
29
Září
2018
14:00

Oslavy konce Velké války

Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Přidat do kalendáře 09/29/2018 02:00 PM Europe/Prague Oslavy konce Velké války Oslavte výročí konce I. světové války a založení první republiky společně s T. G. Masarykem, R. Štefánikem a dalšími Krnov MM/DD/YYYY

Oslavy konce Velké války

Užijte si krnovské velkolepé oslavy konce První světové války a založení první republiky, kterých se zúčastní dokonce i Tomáš Garrigue Masaryk, generál PhDr. Milan či Rastislav Štefánik.
Nasajte atmosféru velkolepých oslav v duchu první republiky! V rámci bohatého dobového programu se můžete těšit na venkovní výstavu fotografií a faktografií, slavnostní ceremonii, na které nebude chybět proslov T. G. Masaryka, defilé vojáků z fronty, slavnostní salva a mnoho dalšího a v průběhu dne si za doprovodu flašinetáře užijete kameloty, strážníky, dámy v kostýmech, ochutnáte dobroty polní kuchyně, využít budete moci služby prvorepublikové pošty nebo si udělat skvělou fotku ve fotokoutku a mnohem víc!

Kontakt

Cena
TIC Krnov
Hlavní náměstí 111/25
794 01 Krnov
+420 554 614 612
Jeseníky
Facebook
Zdarma
Plné0
(poznámka ke vstupnému - placeholder)
Název souboruPopisStáhnout